Giriş Formu


Parolamı unuttum?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

Makaleler

Taklitçiyle Mücadele Uzmanlık İster
http://www.mobilyamarka.com/images//0aliyuksel.jpgFirmaların, taklit ve korsan üretici, satıcılara karşı ne tür mücadele edebileceklerini bu konuda yüzlerce davayı takip eden Av. Ali Yüksel’le konuştuk.
Devamını oku...
 
Endüstriyel Tasarım Tescilinin Sektörel Analizi
http://www.markatekstil.com/images//deryagul.jpgEndüstriyel tasarım denildiğinde akla ilk gelen sektör şüphesiz mobilya oluyor. Ancak rekabet edebilmek için inovasyonun şart olduğu çetin bir sektör olan mobilya sektörü tasarım tescilinin sadece bir kolunu oluşturuyor.
Devamını oku...
 
Ticaretteki Gerçek Dostunuz, Çözüm Ortağınız!
http://www.mobilyamarka.com/images//cumhura.jpgKuruluşumuzdan bu yana yaklaşık 50 binin üstünde marka, 5 binden fazla patent ve faydalı model başvurusuna imza atmış olmakla birlikte 25 bini aşkın müşteri portföyümüzle 14 yıldır sektörde kalitemiz ve tecrübemizle faaliyet göstermekteyiz.
Devamını oku...
 

PATENTLE KAZANMAK! Kitabı ÇIKTI!

Kimler Online

Şuanda 13 misafir bağlı
Anasayfa arrow Mobilya Markaları
Mobilya Markaları
Açılışına AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ali Eşref Fakıbaba, merkez Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve geniş bir davetli grubunun katıldığı mağaza ile birlikte Yağmur Mobilya'nın konsept mağaza sayısı 21'e çıktı.


Devamını oku...
 
Doğtaş Exclusive Britanya ailesi, Türkiye’nin 50 yıllık tasarım harikası mobilya markasını Britanya ile buluştururken çeşitli kampanyalara da imza atıyor.


Devamını oku...
 
Yağmur Mobilya, 42 Ülkeye İhracat YapıyorAdana'da 1978 yılında bin metrekarelik bir atölyede kanepe imalatıyla sektöre atılan Yağmur Mobilya, bugün kanepeden modüler mobilya takımlarına, oturma gruplarından yatak, baza ve başlıklara kadar özgün tasarımlarını dünyanın dört bir yanına ihraç ediyor.
Devamını oku...
 
Çilek Mobilya, İnegöl Mobilya Sanayicileri Derneği tarafından düzenlenen İnegöl Mobilyası Yıldızları Ödül Gecesi'nde "2014 Yılının En Fazla İhracat Yapan Firması" ve "2014 Yılında En Fazla Endüstriyel Tasarım Tescili Alan Firma" ödüllerine layık görüldü. Çilek Mobilya adına ödülleri, Çilek Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem Çilek aldı.


Devamını oku...
 
Konforu, kaliteyi ve sıradanlıktan uzak tasarımları arayanların adresi CASA MOBİLYA, %30 indirim kampanyası ile evlerini yenilemek isteyenler için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.
Devamını oku...
 
Oncelikli gorsel Violet Oturma Grubu 1 Nill’s Furniture Design, üstün kalite ve dayanaklılık hedefiyle; en ince el işçiliğini ileri teknolojiyle harmanlayarak ortaya çıkarılan evrensel kalitedeki lüks mobilyaları ile çok yakında Londra Edmonton’da hizmete girecek.

Devamını oku...
 
Uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance tarafından hazırlanan "Türkiye'nin En Değerli Markaları-Turkey 100" çalışması açıklandı. Uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance tarafından hazırlanan "Türkiye'nin En Değerli Markaları-Turkey 100" çalışması açıklandı. Araştırma sonucuna göre, Doğtaş Kelebek Mobilya, mobilya sektöründen listeye giren tek şirket oldu.
Devamını oku...
 
Türkiye'de 39 yıldır yatak ve mobilya sektöründe çalışma gösteren ve bu alanda birden fazla ilklere imza atan Yataş Grup, yurtdışında da güçlenme kararı aldı. Yatak ve mobilya sektöründe üretici ve perakendeci kimliğiyle büyüyen Yataş Grup, yurtdışında atağa kalktı.
Devamını oku...
 
Enerjide önemli potansiyeli olan Moğolistan'da Türk yatırımlarının daha hızlı artması yeni hedef. 2 milyon nüfuslu ülkenin yüzde 38'i ise başkent Ulan Batur'da yaşıyor. Çilek, ilk adımı attı ve Ulan Batur'da ilk mağazasını açtı.

Devamını oku...
 
İstikbal Mobilya'nın Bursa’daki 40’ıncı mağazasının açılışında büyük indirim yapılması izdihama sebep oldu.İstikbal Mobilya, Türkiye genelinde 849, Bursa bölgesinde ise 40’ıncı mağazasını açtı. Yalova yolundaki mağazanın açılışında yüzde 80 indirim yapılması izdihama sebep oldu.
Devamını oku...
 
 

 

 

 

 

Yatsan

 

Yatas

 

Yagmur

 

wettew

 

Seray

 

saloni

 

mondi

 

misafir mobilya

 

merinos

 

laressa

 

kilim mobilya

 

isbir yatak

 

istikbal

 

Gala

 

Donat

 

Dogtas

 

Cilek

 

cascade

 

Casa

 

Cardin

 

Belolona

 

Alfemo

 

Aldora

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 1 - 65 of 92